Mūsų komanda

Vilniuje

Erika Daugėlaitė -  Nuolatos keliaujanti ir tobulinanti klientų aptarnavimo ir SPA konsultavimo žinias įvairiose pasaulio šalyse: Artimuosiuose Rytuose, Bali saloje (Indonezijoje), Sidnėjuje (Australijoje), Naujojoje Zelandijoje. 

Greta Jankauskaitė - mylinti savo darbą asmenybė.  Įgijusi grožio terapeutės specialybę Vilniaus kolegijoje. Kiekvieną svečią pasitinkanti su šypsena. 

Laima Simonovic - baigė Lietuvos Sporto Universitetą (1994-1998m. sporto edukologijos bakalauras, 1998-2000m edukologijos magistras).

Tobulinimosi seminarai: 2004m. Cosmetic Karl Hader, Kaunas „Aromaterapija“; 2004m. Steiner training academy, London „Aromatherapy and detox treatments“; 2005m. Steiner training academy, London „ Aromastone therapy“; 2009 – 2014m. mokykla „Neijing“, Vilnius „Netradicinė kinų medicina“ (akupunktūra, akupresūra).

Darbo patirtis: 2003-2009m.  Steiner Transocean, 770 S Dixie Highway # 200 Coral Gables, Miami, FL 33146-2669, USA
Sveikatos ir grožio terapeutė - dirbo 5 žvaigždučių SPA kruiziniuose laivuose “Celebrity cruises”. Atliko grožio ir sveikatos procedūras. Skaitė paskaitas apie įvairių procedūrų naudą bei poveikį, apie streso žalą, organizmo valymą, aromaterapiją ir kt. Taip pat vedė seminarus SPA darbuotojams, bei buvo atsakinga už SPA teikiamų paslaugų kokybę.

2000-2003 m.vaikų lopšelis-darželis "Vaikystė", Kaune.  Kūno kultūros instruktorė - dirbo su vaikais turinčiais motorinio vystymosi sutrikimų (skoliozės, lordozės, plokščiapėdystė ir kt.) . Konsultavo auklėtojas bei vaikų tėvus, skaitė pranešimus apie kūno kultūros svarbą ikimokykliniame amžiuje, apie vaikų motorinio vystymosi sutrikumus, jų pasekmes bei gydymą. 2002 m. spalio 17 d. įgijo ikimokylinio ugdymo vyresniosios kūno kultūros pedagogės kvalifikaciją.

Klaipėdoje ir Palangoje

Vida Daugėlienė - Provanso Kvapų Klaipėdoje vadovė. Kūno kultūros ir mankštos terapijos specialistė. Asmuo gebantis parinkti eterinius aliejus pagal emocinę, fizinę ar dvasinę būsenas. 

Simona Kaminskaitė -  tai aukštos kvalifikacijos kosmetologė ir masažo terapeutė, kuri visada žinos ką patarti renkantis mūsų produkciją, taip pat išspręs visas jūsų problemas, padės atkurti sielos, kūno ir veido harmoniją. Simona baigė Klaipėdos valstybinę kolegiją, grožio terapijos studijų programą. Tais pačiais metais įstojo į Klaipėdos universitetą papildomas biologijos studijas magistro laipsniui siekti.  Simonos profesionalumas yra jos arkliukas. 

Gerda Petraitytė - tai asmuo sugebantis savo rankų pagalba išlaisvinti žmogaus kūną ir mintis nuo kasdienių rūpesčių ir rutinos, atkreipdama dėmesį į detales, kurios masažą padaro ypatingu. Gerda baigė Klaipėdos valstybinę kolegiją, kineziterapijos studijų programą. Masažo žinioms gilinti papildomai baigė masažo pagrindų kursus ir įgautas žinias sėkmingai pritaiko praktikoje. 

 

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Imunitetą stiprinantis viso kūno masažas su organiniais kedrų, sarų bei iary eteriniais aliejais Trukmė: 60 min. Kaina su nuolaida: 44 eur Sena kaina: 55 eur
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>