Mūsų komanda

Vilniuje

Erika Daugėlaitė -  Nuolatos keliaujanti ir tobulinanti klientų aptarnavimo ir SPA konsultavimo žinias įvairiose pasaulio šalyse: Artimuosiuose Rytuose, Bali saloje (Indonezijoje), Sidnėjuje (Australijoje), Naujojoje Zelandijoje. 

Karina Kalesnikaitė - mylinti savo darbą asmenybė.  Įgijusi grožio terapeutės specialybę Vilniaus kolegijoje. Kiekvieną svečią pasitinkanti su šypsena. 

Laima Simonovic - baigė Lietuvos Sporto Universitetą (1994-1998m. sporto edukologijos bakalauras, 1998-2000m edukologijos magistras).

Tobulinimosi seminarai: 2004m. Cosmetic Karl Hader, Kaunas „Aromaterapija“; 2004m. Steiner training academy, London „Aromatherapy and detox treatments“; 2005m. Steiner training academy, London „ Aromastone therapy“; 2009 – 2014m. mokykla „Neijing“, Vilnius „Netradicinė kinų medicina“ (akupunktūra, akupresūra).

Darbo patirtis: 2003-2009m.  Steiner Transocean, 770 S Dixie Highway # 200 Coral Gables, Miami, FL 33146-2669, USA
Sveikatos ir grožio terapeutė - dirbo 5 žvaigždučių SPA kruiziniuose laivuose “Celebrity cruises”. Atliko grožio ir sveikatos procedūras. Skaitė paskaitas apie įvairių procedūrų naudą bei poveikį, apie streso žalą, organizmo valymą, aromaterapiją ir kt. Taip pat vedė seminarus SPA darbuotojams, bei buvo atsakinga už SPA teikiamų paslaugų kokybę.

2000-2003 m.vaikų lopšelis-darželis "Vaikystė", Kaune.  Kūno kultūros instruktorė - dirbo su vaikais turinčiais motorinio vystymosi sutrikimų (skoliozės, lordozės, plokščiapėdystė ir kt.) . Konsultavo auklėtojas bei vaikų tėvus, skaitė pranešimus apie kūno kultūros svarbą ikimokykliniame amžiuje, apie vaikų motorinio vystymosi sutrikumus, jų pasekmes bei gydymą. 2002 m. spalio 17 d. įgijo ikimokylinio ugdymo vyresniosios kūno kultūros pedagogės kvalifikaciją.

Neda Armonaitytė -  2017 metais baigė medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos (jungtinę) koleginių studijų programą ir įgijo grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnį. Studijos vyko anglų kalba, Varšuvos kosmetologijos ir sveikatos priežiūros ir Tarptautinės teises ir verslo aukštosiose mokyklose. Išmano apie kosmetikos sudėtį, nes turėjo galimybę UAB "Cosmoway" kosmetikos laboratorijoje atlikti praktiką ir sukurti organinį odą šviesinantį kremą, kurį pristatė bakalauro baigiamajame darbe.

Marina Tikhonovskaja - 

Dominykas Kizys - 

Monika Sarulevičiūtė - 

Klaipėdoje ir Palangoje

Vida Daugėlienė - Provanso Kvapų Klaipėdoje vadovė. Kūno kultūros ir mankštos terapijos specialistė. Asmuo gebantis parinkti eterinius aliejus pagal emocinę, fizinę ar dvasinę būsenas. 

Aistė Tamulytė -  tai aukštos kvalifikacijos kosmetologė ir masažo terapeutė, kuri visada žinos ką patarti renkantis mūsų produkciją, taip pat išspręs visas jūsų problemas, padės atkurti sielos, kūno ir veido harmoniją. Simona baigė Klaipėdos valstybinę kolegiją, grožio terapijos studijų programą. Tais pačiais metais įstojo į Klaipėdos universitetą papildomas biologijos studijas magistro laipsniui siekti.  Simonos profesionalumas yra jos arkliukas. 

Lina Nousėdaitė  - tai asmuo sugebantis savo rankų pagalba išlaisvinti žmogaus kūną ir mintis nuo kasdienių rūpesčių ir rutinos, atkreipdama dėmesį į detales, kurios masažą padaro ypatingu. Gerda baigė Klaipėdos valstybinę kolegiją, kineziterapijos studijų programą. Masažo žinioms gilinti papildomai baigė masažo pagrindų kursus ir įgautas žinias sėkmingai pritaiko praktikoje. 

Deimantė Paliukaitė - 

 

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Ypatingasis aromaterapinis masažas "Saint-Remy- de-Provence". Kaina 55 eur, kaina su nuolaida 45 eur - Vilniuje ir 37 eur Palangoje ir Klaipėdoje.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>