Provanso Kvapų istorija

Provanso Kvapai pirmąsias duris atvėrė 2008 m. Pagrindinė veikla buvo didmeninė prekyba Florame produktais ekologiškuose parduotuvėse, vaistinėse ir SPA centruose.

Dirbdami šį darbą pastebėjome, kad Lietuvoje trūksta individualizuotos paslaugos suteikimo, išsiaiškinant kliento poreikius ir patenkinant jo lūkesčius.  Todėl 2010 atidarėme specializuotą organinę parduotuvę Provanso Kvapai Klaipėdoje, kurioje klientas galėjo gauti išsamią informaciją apie aliejų poveikį kūnui ir sielai bei patarimus, kaip juos praktiškai panaudoti. Šalia parduotuvės įkūrtas masažo kambarys, kur klientai galėjo išbandyti masažo paslaugas su aukštos kokybės organiniais augaliniais ir eteriniais aliejais. 

2011 m.  Provanso Kvapų įkūrėja, Erika Daugėlaitė, ilgus mėnesius praleido Bali saloje. Aplankyti geriausius Bali SPA, išbandyti įvairiausi SPA ritualai ir kūno procedūross. Patirtis saloje davė suvokimą, kad SPA, visų pirma, yra minties galia ir noras padėti žmogui - suteikti emocinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Iš esmės nustebino tai, kad net geriausiuose viešbučiuose naudojamos organinės kilmės ir švieži ingredientai: sutrinta papaja su jauno kokoso vandeniu kūno šveitimui; kūno įvyniojimas banano lape su šviežiu avokadu. Šių procedūrų rezultatai yra tiesiog stulbinantys. Atliekant veido ir kūno procedūras, tik švieži ir natūralūs ingridientai naudojami Provanso Kvapuose.

2012 m. virš vienerių metų praleistų Australijoje, įgijo be galo naudingos patirties SPA paslaugų sferoje. „Zen day SPA“, Sidnėjuje dirbo su SPA konsultante Deborah Mangum-Copelli, kuri jau daugelį metų įrenginėja geriausius SPA įvairiose pasaulio šalyse. „Fleur de Lys medi SPA“ - įeina į TOP penketuką geriausių Australijos SPA. Darbas su profesionalais padėjo tobulinti Provanso Kvapus ir gerinti klientų aptarnavimą Lietuvoje.

2013 m. Provanso Kvapai duris atvėrė Vilniuje, sostinės širdyje - priešais Katedrą. Tobulinant Provanso Kvapus ypatingai didelis dėmesys skirtas rankų profesionalumui, procedūrų pasiūlai, rankšluosčių minkštumui, meistrų kvalifikacijai. 

2014 m. vasario mėn Provanso Kvapai įsikūrė Palangoje - Amberton Green Apartments. Kur svečiai atostogų metu galės pasimėgauti SPA teikiamais malonumais.

Provanso Kvapai - tai vieta, kur sustoja laikas. Kiekvienas čia laukiamas svečias ir neabejotinai patyręs nuostabius pojūčius norės sugrįžti čia dar dar.

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Serumas + rožių vanduo tik 32 eur, Aukso SPA Ritualas 100 min/ 89 eur, SPA Ritualas Lavos kaitra 75 min/ 59 eur, SPA Ritualas Švytėk kaip Žvaigždė 90 min / 85 eur, SPA Ritualas Speigo bliuzas 90 min/69 eur
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>