Aliejų Sertifikavimas

Florame kosmetikos gamintojų tikslas yra 100 % natūralumas. Nors šiais laikais, po žodžiu NATŪRALU siekiama pritraukti daugiau prekių vartotojų, tačiau Florame suteikti gaminio ženklinimo sertifikatai kalba patys už save. Taigi…

Florame skatina organinį žemės ūkį. AB=Organinis žemės ūkis. Sertifikuotas organinis žemės ūkis kultivuoja augalus su pagarba biotopams ir siekia išsaugoti augalų rūšis bei apsaugoti eterinius aliejus nuo teršalų ir užtikrinti visišką produkto atsekamumą nuo augalo daiginimo iki eterinio aliejaus išpilstymo į buteliukus. Visi tikrinimo organai yra privatūs ir akredituoti Žemės ūkio ministerijos.
AB logotipas yra Prancūzijos žemės ūkio ministerijos nuosavybė ir naudojamas tik tiems eteriniams aliejams, kurie greičiausiai bus naudojami maistui.

Kai kurie organiniuose ūkiuose pagaminti eteriniai aliejai nėra skirti mitybai, todėl jiems negali būti naudojamas AB logotipas. tačiau šie aliejai, išgauti iš augalų, auginamų nenaudojant pesticidų ar cheminių trąšų, yra itin gryni ir atitinka visus atsekamumo kriterijus, kaip ir kitų aliejų atveju. Siekdama pabrėžti organinę aliejų kilmę, Florame šiems aliejams taiko ekologiškos ir organinės kosmetikos specifikacijų (Cosmebio chartija) reikalavimus.

Nuo pat įkūrimo momento Florame sukūrė artimus partnerystės ryšius su organizacija „Gamta ir progresas“ . Ši organizacija , padėjusi įkurti organinį žemės ūkį, užtikrina etikos principų laikymąsi, skatina skaidrią prekybą su neturtintomis šalimis, socialinę kaimo vietovių apsaugą bei aplinkosaugą.

Logotipas „Organinė Botanika“ naudojamas eteriniams aliejams kurie dėl laikinų ar ilgalaikių priežasčių neatitinka BIO organinės kokybės reikalavimų. Nepriklausomai nuo to, ar augalas užaugo laukinėje gamtoje, ar ūkyje, mes jį renkamės dėl jam būdingos kokybės, o Florame užtikrina jo botaninę kilmę.

Florame kosmetika pažymėta ženklu „Ecocert“, vadinasi, jos sudėtyje yra 95 proc. augalinių dalių, iš jų bent 10 proc. – sertifikuotos ekologiškos. Augalai turi būti išaugę natūraliomis sąlygomis. Pagal „Ecocert“sintetinių dalių į produktus galima dėti ne daugiau kaip 5 proc. 

Florame kosmetikos gamintojai prisijungė prie One Voice programos, o tai reiškia, kad Florame gaminiai savo sudėtyje neturi:

  • prabenų ir 2 fenoksi-etanolio (phenoxyethanol);
  • silikoninių ar naftos produktų;
  • neturi sintetinių dažiklių;
  • kvapai yra 100 % natūralūs;
  • sudėtyje išlaikomas aukščiausias kiekis natūralių ir organinių medžiagų.

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Mėnesio SPA paslaugų abonementas 4 apsilankymai - 1 val tik 32, 25 eur. "Stangrus kūnas" - lieknėjimo procedūra, 70 min/ kaina 39 eur. Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais 90 min - 66 eur su 40% nuolaida.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>