Saugus Naudojimas

Pernešantis aliejus (bazinis) – tai augalinis aliejus, kuriuo skiedžiami eteriniai aliejai, kad būtų saugesni masažui ir praktiniam naudojimui. Pernešantys aliejai yra augaliniai aliejai (abrikosų sėklų kauliukų, sezamo, jonažolių ir kt.). Eterinių aliejų mišinys atskiestas augaliniais aliejais yra švelnus odai ir jos nedirgina. Praktinėje aromaterapijoje eteriniai aliejai beveik visada naudojami su augaliniais aliejais.  

Paruoštus mišinius patartina laikyti užsuktus, sausoje vėsioje vietoje ir sunaudoti per keturias savaites.

2,5 procentų mišinys: į 20 ml (4 arbatinius šaukštelius) pernešančio aliejaus įlašinkite iki 10 lašų eterinio aliejaus. Šitoks mišinys labiausiai tinka masažui ir bendram vartojimui. 5 procentų mišinys, kuris yra didesnės koncentracijos, gali būti vartojamas nedidelių plotų skausmui malšinti. Norėdami pasidaryti 5 procentų mišinį, sumaišykite 20 lašelių eterinio aliejaus su 20 ml (4 arbatiniais šaukšteliais) pernešančio aliejaus. 1 procento mišinį patariama vartoti jautriai odai, vaikams nuo 3 iki 10 metų amžiaus, taip pat nėštumo metu. Norėdami pasigaminti 1 procento mišinį sumaišykite 4 lašelius eterinio aliejaus su 20 ml (4 arbatiniais šaukšteliais) pernešančio aliejaus.

Saugumas. Eteriniai aliejai, sumaišyti su prenešančiu aliejumi yra saugūs odai.

Odos saugumas. Jei Jūsų oda labai jautri, turėtumėte išbandyti eterinį aliejų ant nedidelio odos plotelio. Jei nuo eterinio aliejaus atsiranda paraudimų, nuplaukite šią vietą migdolų aliejumi odai nuraminti. Visi citrusiniai vaisiai yra fototoksiški (bergamotė, saldžiųjų apelsinų, mandarinų). Jie gali sukelti fototoksinę reakciją, dėl kurios odoje atsiranda pigmentinių dėmių. Todėl jei vartojate citrusinius aliejus, 12 valandų po jų vartojimo turėtumėte vengti striprių UV spindulių – saulės šviesos ir soliariumo.

Vaikų saugumas. Kūdikiams ir vaikams iki trejų metų vartokite tik vieną lašelį rožių, levandų ar tauriųjų bobramunių su 20 ml (4 arbatiniais šaukšteliais) saldžiųjų migdolų aliejais. Vaikams nuo 3 iki 10 metų vartokite 1 procento arba pusę suaugusiojo dozės. Vaikus nuo 10 metų galima gydyti kaip suaugusius. (Praktinė aromaterapija, J.Harding)

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Mėnesio SPA paslaugų abonementas 4 apsilankymai - 1 val tik 32, 25 eur. "Stangrus kūnas" - lieknėjimo procedūra, 70 min/ kaina 39 eur. Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais 90 min - 66 eur su 40% nuolaida.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>