SPA Klaipėda

  • Aromaterapinės Masažo procedūros  - masažiniai mišiniai, kurie pavergia mintis, kūną ir sielą. Giliai atpalaiduojantys masažai, kurių metu naudojami aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, nuims stresą, padės atsikratyti neigiamų minčių.
  • Ypatingosios Aromaterapinės Masažo procedūros - šių masažų metu naudojami įvairūs eterinių aliejų mišiniai, kurių sinergija ir poveikis organizmui yra žymiai veiksmingesnis, negu naudojant vienos rūšies eterinį aliejų. Užsisakyti galima ir individualų mišinį: detoksikuojantį, prieš arba po ilgų kelionių, balansuojantį ar šildantį.
  • Veido Procedūros - rekomenduojame atlikti kartą per mėnesį. Į veido procedūrą įeina: dvigubas veido valymas, odos šveitimas, odos analizė, veido masažas, kaukė, pagal odos tipą parinkti serumai arba kremai.
  • Kūno Šveitimai - tai stebuklingas ritualas, kuris jau nuo neatmenamų laikų praktikuojamas SPA ritualuose. Paprastai kūno šveitimas atliekamas prieš masažo procedūrą. Šveitimo metu naudojamos natūralios organinės medžiagos: Negyvosios jūros druskos pudra, žolelių mišiniai, malti prieskoniai, organiniai aliejai, ryžių miltai.
  • Kūno Įvyniojimai - prabangūs ir raminantys egzotiški įvyniojimai. Pajauskite save, kuomet į Jūsų odą įsilieja aromatingų augalų ir žolelių energija. Šviežia iš gamtos – tiesiai Jūsų odai! Palepinkite savo odą detoksikuodami ją, pamaitindami kiekvieną ląstelę ir jai suteikdami švelnią, švytinčią tekstūrą. Kol jaukiai ir šiltai gulėsite kokone, Jums bus pelnytai suteiktas galvos arba veido masažas.
  • SPA Ritualai - kruopščiai atrinktos procedūros ir tobulai derantys aliejai sukuria nepaprastą pojūtį Jūsų sielai ir kūnui. Nukeliaukite į Levandų Sapnus arba pasilepinkite Karališka kelione į Provansą. Linkime Jums neišdildomų įspūdžių.
  • Veido Korekcija - Provanso kvapų SPA atliekamos veido korekcijos: antakių ir blakstienų dažymas, antakių korekcija.
  • Depiliacija Vašku Provanso kvapų Spa atliekamos depiliacijos vašku: ūseliu, rankų, pažastų, blauzdų, šlaunų, visų kojų, bikini, braziliška, nugaros.
  • Rankos/ Kojos - Provanso Kvapų rekomenduojamas rožių rankų įvyniojimas ir cinamonų gvazdikėlių kojų įvyniojimas.
  • SPA manikūras (15 eur) - SPA pedikiūras (23 eur)

PERŽIŪRĖTI SUTRUMPINTĄ MENIU: Masažai ir SPA Ritualai/ Šveitimai ir Įvyniojimai/ Veido Procedūros

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais ir rožinio kvarco akmenų veido masažu 90 min - 66 eur su 40% nuolaida. Rudens pasiūlymas: Vyno SPA Ritualas - 79 eur. Poros masažas + pusryčiai Astorija braserie tik už 99 eur.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>