SPA Vilnius Town Hall

 • Aromaterapiniai Masažai  - masažiniai mišiniai, kurie pavergia mintis, kūną ir sielą. Giliai atpalaiduojančios masažo procedūros, kurių metu naudojami aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, nuims stresą, padės atsikratyti neigiamų minčių.
 • Ypatingieji Aromaterapiniai Masažai - šių masažo procedūrų metu naudojami įvairūs eterinių aliejų mišiniai, kurių sinergija ir poveikis organizmui yra žymiai veiksmingesnis, negu naudojant vienos rūšies eterinį aliejų. Užsisakyti galima ir individualų mišinį: detoksikuojantį, prieš arba po ilgų kelionių, balansuojantį ar šildantį.
 • SPA Ritualai - kruopščiai atrinktos procedūros ir tobulai derantys aliejai sukuria nepaprastą pojūtį Jūsų sielai ir kūnui. Nukeliaukite į Levandų Sapnus arba pasilepinkite Karališka kelione į Provansą. Linkime Jums neišdildomų įspūdžių.
 • SPA Ritualai Poroms - pasidalinkite nuostabia akimirka su Jums artimiausiu žmogumi. Ritualai, atliekami abiems vienoje patalpoje, stiprina ryšį tarp mylimųjų ar geriausių draugų.
 • Veido Procedūros - rekomenduojame atlikti kartą per mėnesį. Į veido procedūrą įeina: dvigubas veido valymas, odos šveitimas, odos analizė, veido masažas, kaukė, pagal odos tipą parinkti serumai arba kremai.
 • Kūno Šveitimai - tai stebuklingas ritualas, kuris jau nuo neatmenamų laikų praktikuojamas SPA ritualuose. Paprastai kūno šveitimas atliekamas prieš masažo procedūrą. Šveitimo metu naudojamos natūralios organinės medžiagos: Negyvosios jūros druskos pudra, žolelių mišiniai, malti prieskoniai, organiniai aliejai, ryžių miltai.
 • Kūno Įvyniojimai - prabangūs ir raminantys egzotiški įvyniojimai. Pajauskite save, kuomet į Jūsų odą įsilieja aromatingų augalų ir žolelių energija. Šviežia iš gamtos – tiesiai Jūsų odai! Palepinkite savo odą detoksikuodami ją, pamaitindami kiekvieną ląstelę ir jai suteikdami švelnią, švytinčią tekstūrą. Kol jaukiai ir šiltai gulėsite kokone, Jums bus pelnytai suteikta galvos arba veido masažo procedūra.
 • Mineralinės aromatinės vonios -tai tobulas laikas skirtas sau ir ramybės minutės praleistos vandens apsuptyje, žvakių šviesoje bei teigiamai protą veikiančių eterinių aliejų migloje.
 • Procedūros mažiesiems -tai valandėlė ramybės, kurios kartais reikia net ir energija trykštantiems bei triukšmaujantiems vaikams.
 •  Manikūrai/Pedikiūrai -  Provanso Kvapų SPA tikrai rasite sau tinkantį ir patinkantį manikūrą arba pedikiūra. Tai gali būti tiek klasikinės, tiek karališkos procedūros.
 • Specialūs pasiūlymai - organizuojate gimtadienį, mergvakarį, įmonės vakarėlį ir pritrūkote idėjų. Pasižiūrėkite mūsų Specialiuosius pasiūlymus arba tiesiog susisiekite su mumis ir būtinai sugalvosime ką nors originalaus.
 • Mini veido korekcija - antakių korekcija, antakių bei blakstienų dažymas. 

Rezervuokite laiką SPA procedūroms:

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais ir rožinio kvarco akmenų veido masažu 90 min - 66 eur su 40% nuolaida. Metinės narystės - ypatingomis kainomis 4 apsilankymai tik už 99 eur per mėnesį.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>