SPA Vilnius

 • Aromaterapiniai Masažai  - masažiniai mišiniai, kurie pavergia mintis, kūną ir sielą. Giliai atpalaiduojančios masažo procedūros, kurių metu naudojami aukščiausios kokybės eteriniai aliejai, nuims stresą, padės atsikratyti neigiamų minčių.
 • Ypatingieji Aromaterapiniai Masažai - šių masažo procedūrų metu naudojami įvairūs eterinių aliejų mišiniai, kurių sinergija ir poveikis organizmui yra žymiai veiksmingesnis, negu naudojant vienos rūšies eterinį aliejų. Užsisakyti galima ir individualų mišinį: detoksikuojantį, prieš arba po ilgų kelionių, balansuojantį ar šildantį.
 • Veido Procedūros - rekomenduojame atlikti kartą per mėnesį. Į veido procedūrą įeina: dvigubas veido valymas, odos šveitimas, odos analizė, veido masažo procedūra, kaukė, pagal odos tipą parinkti serumai arba kremai.
 • Kūno Šveitimai - tai stebuklingas ritualas, kuris jau nuo neatmenamų laikų praktikuojamas SPA ritualuose. Paprastai kūno šveitimas atliekamas prieš masažo procedūrą. Šveitimo metu naudojamos natūralios organinės medžiagos: Negyvosios jūros druskos pudra, žolelių mišiniai, malti prieskoniai, organiniai aliejai, ryžių miltai.
 • Kūno Įvyniojimai - prabangūs ir raminantys egzotiški įvyniojimai. Pajauskite save, kuomet į Jūsų odą įsilieja aromatingų augalų ir žolelių energija. Šviežia iš gamtos – tiesiai Jūsų odai! Palepinkite savo odą detoksikuodami ją, pamaitindami kiekvieną ląstelę ir jai suteikdami švelnią, švytinčią tekstūrą. Kol jaukiai ir šiltai gulėsite kokone, Jums bus pelnytai suteikta galvos arba veido masažo procedūra.
 • SPA Ritualai - kruopščiai atrinktos procedūros ir tobulai derantys aliejai sukuria nepaprastą pojūtį Jūsų sielai ir kūnui. Nukeliaukite į Levandų Sapnus arba pasilepinkite Karališka kelione į Provansą. Linkime Jums neišdildomų įspūdžių.
 • Rankos/ Kojos - Provanso Kvapų rekomenduojamas rožių rankų įvyniojimas ir cinamonų gvazdikėlių kojų įvyniojimas.
 • Aromaterapinės Vonios - kur susijungia vanduo ir aliejai yra dažna dalis SPA ritualo. Išbandykite aromaterapines vonias sukurtas specialiai Jūsų veidui ir kūnui. Akimirkai pajuskite nušvitimą! Kaip medžiams ir augalams reikia drėgmės, kad jie galėtų augti, taip ir mūsų kūnui ir mintims reikia skysčių, kad spinduliuotumėme džiaugsmą. Iš arbatų, vandenų, eterinių aliejų, augalų ir gėlių sukurtos aromaterapinės vonios suteiks mūsų veidui ir kūnui nuolatinį drėkinimą.

Rezervuokite laiką SPA Ritualui:

 • Vilnius: 867925055
 • Klaipėda: 860522656
 • Palanga: 860880308

PERŽIŪRĖTI SUTRUMPINTĄ MENIU: Masažai ir SPA Ritualai/ Šveitimai ir Įvyniojimai/ Veido Procedūros

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

Karalienė Margo: prabangi veido procedūra su deimantais, perlais ir rožinio kvarco akmenų veido masažu 90 min - 66 eur su 40% nuolaida. Metinės narystės - ypatingomis kainomis 4 apsilankymai tik už 99 eur per mėnesį.
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>