Aromaterapi- jos seminarai grupėms/ įmonėms

Seminarų ir aromaterapijos renginio metu yra puikus laikas kolegoms ir draugų kompanijoms atsipalaiduoti nuo darbų, susipažinti su kvapų terapinėmis savybėmis, jų panaudojimo būdais ir nuostabiai praleisti laiką. Inetraktyvus ir smagus laikas praleistas Provanso kvapuose arba pagal užsakymą atvažiuojame ir į sutartą renginio vietą. 

Pagrindinės aromterapijos temos rekomenuoduojamos:

- Kvapai, jų poveikis mintims, kūnui ir sielai. Kaip naudoti kvapus, kodėl jie veikia raminančiai, tonizuojančiai ir atpalaiduojančiai;

- Meilė sau: nustokime bėgti, atsigręžkime į savo vidų ir pažvelkime ko trūksta asmenybei norint jaustis geriau, sveikiau ir tapti laimingesniu; Dalyviai supažindinami su kvapais, eteriniais aliejais ir mišiniais, pajaučia jų poveikį;

- Įvadas į aromaterapiją: aromaterapijos pradžia, įstorija, panaudojimo būdai. Pagrindinės kokybiško eterinio aliejaus savybės ir kaip juos atskirti. Aliejų klasifikavimas ir panaudojimas. 

Trukmė: iki 1 val 30 min 

Kaina: 100 eurų iki 10 žmonių

Jeigu seminarai vyksta užsakovo vietoje laikas ir atvykimo kaina derinama atskiru susitarimu. 

Apie artimiausius seminarus pranešime provansokvapai.lt puslapyje ir facebook'o paskyroje. Sekite naujienas.  Norintys užsisakyte iki 10 - 15 asmenų grupei seminarus, vakarelius susisiekite telefonu:  8 679 25 055, arba el.p.: info@provansokvapai.lt

Eteriniai aliejai yra neatsiejami nuo aromaterapijos.

Žodis arometerapija pirmą kartą panaudotas 1928 m., kuomet parfumeris Renė Mauricijus Gatefossas nusideginęs ranką gydėsi levandų aliejumi. Jis laikomas "šiuolaikiniu aromaterapijos tėvu".

Apskritai Aromaterapija - tai gydymas kvapais ir eteriniais aliejais.

Pastarieji išgaunami:

  • distiliacijos metodu: kuomet į indą su augalais dideliu slėgiu leidžiami garai, kurie atvėsę virsta vandeniu, kurio paviršiuje susikaupia eterinis aliejus;
  • spaudimo metodu eteriniai aliejai išgaunami iš citrusinių vaisių.

Eteriniai aliejai tiesiogiai veikia kūną, suteikdami atsipalaidavimą bei gerą savijautą, gydomai veikia tam tikrus negalavimus ir pagerina savijautą. Sumažina psichinį ir emocinį stresą, leidžia mėgautis skaniais, natūraliais kvapais.

Aromaterapinė revoliucija: šiandien eteriniai aliejai naudojami senelių namuose, mokyklose, darbo vietose, ligoninėse, lėktuvuose ir mašinose.

Nustebink artimą
Įsigyk dovanų kuponą

Mėnesio akcija

- drėkinamoji veido procedūra - 20% (Kaina 49 eur. Kaina su nuolaida 39 eur) - drėkinamasis veido koncentratas -20% (Kaina 30.95 Kaina su nuolaida 24.76 eur) - raminantis bei drėkinantis veido kremas "Tolerance" - 30% (Kaina 24.50 eur. Kaina su nuolaida 17.15 eur)
Skaityti plačiau apie pasiūlymą >>