Natūrali apsauga nuo saulės

Atėjus vasaros sezonui vėl susirūpiname UV saulės spindulių poveikiu odai. Deja, saulė ne vien vitamino D ir geros nuotaikos šaltinis, bet ir pavojus mūsų odai. UV spindulių poveikis yra stiprus ar net žalingas. Viena iš alternatyvų kaip apsaugoti odą nuo žalingų saulės spindulių yra natūralūs aliejai. Tai puiki apsauga mūsų odai kasdieniniame gyvenime. Augaliniai aliejai: Makadamijų aliejus (SPF 6) Migdolų aliejus (SPF 5)Jojobos aliejus (SPF 4)Alyvuogių aliejus (SPF 2-4)
Kad sustiprintume augalinių aliejų poveikį galime įlašinti Morkų sėklų (Lot. Daucus carota) et. aliejaus (SPF 38-40). Patartina teptis morkų aliejumi prieš deginimasi saulėje ar soliariume. Jame esantis Beta karotinas bei vitaminas A padeda apsaugoti jūsų odą nuo saulės daromos žalos, saugo nuo radiacijos poveikio ir žalingo laisvųjų radikalų veikimo, skatina sveiką įdegį, suteikia odai lengvą bronzinį atspalvį.Morkų aliejus po deginimosi saulėje arba soliariume ramina nudegusią, sudirgusią pleiskanojančią odą. Palaiko įdegį, atgaivina, drėkina, išlaiko odą stangresnę ir suteikia jai spinduliavimo. Dėl savo natūralios spavos, tai puikus įdegio aliejus, naudojamas prieš ir po saulės vonių, nutolindamas senėjimo procesus.
Yra ir daugiau eterinių aliejų, kuriuos galėtume pasiūlyti vasaros sezonui.Vienas iš jų yra Italinis šlamutis (Lot. Helichrysum italicum). Šlamučio žiedai tai tarsi mažos saulytes, o šis aliejus apsaugo odą nuo žalingų spindulių poveikio. Šlamutis pasižymi ir priešuždegiminėmis bei ląstelių regeneraciją skatinančiomis savybėmis, todėl jis puikiai tinka ir po deginimosi saulėje. Dar vienas aliejus puikiai tinkantis vasarą - rozmarinų et. al. (Lot. Rosmarinus officinalis). Jis apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų bei turi priešuždegiminių savybių. Tai ir padeda apsaugoti odą nuo žalingų UV spindulių. Nepamirškime ir levandų et. al. (Lot. Lavandula angustifolia). Šis aliejus taip pat puikiai padeda apsisaugoti nuo UVA/UVB radiacijos. Tuo pačiu tai raminantis aliejus, kurį saugiai galite naudoti ir odos atsistatymui po deginimosi saulėje, tiek sau, tiek vaikams. 
Be to, visi aukščiau išvardinti aliejai turi ir daugiau puikių savybių. Mūsų siūloma alternatyva tai ne vien apsauga nuo UV spindulių, bet ir Jūsų odos priežiūra: maitinimas, drėkinimas, stangrinimas ir t.t.Pasitikime vasarą pasirūpinę tinkama apsauga nuo saulės ir ji teiks mums vien saulėtas akimirkas bei gerus pojūčius.

Удивите знакомых,
Получить подарочный ваучер

Сезонные скидки:

Queen Margot Facial - 80 min/ 66 eur with 40% discount. Wine SPA Ritual - 90 min/ 79 eur.
Узнайте больше о предложении >>